Lynaderm online alışverişe hoş geldiniz...

  0 TL.
product product
Yoğun Nem Takviyesi

HYALURONIC

Yoğun Nem Takviyesi

Hyaluronic acid, yüksek oranda su tutma yeteneği ile cildin esnek, pürüzsüz, parlak, canlı ve doğal görünmesini sağlar.

Hyaluronic maskede bulunan hyaluronic acid, cildin yoğun su tutma yeteneğini geri kazanmasına yardımcı olur. Bu etki ile cilt daha esnek, pürüzsüz, parlak ve canlı görünüme kavuşabilir. (Uygulama öncesi, maske altına hyaluronic serum kullanılması tavsiye edilir)

product product
Canlandırıcı & Besleyici

PEARL

Canlandırıcı & Besleyici

Cildin beslenmesini sağlar ve nemini arttırır. Cildin kalınlaşmasını ve kuruluğunu engeller. Cilde yumuşaklık verir.

Maskenin içeriğindeki Pearl powder, cildi derinlemesine temizler, pürüzsüz ve elastik yapıda olmasına destek verir, kırışıklıkların oluşumunu önlemeye yardımcı olur.  

Orange peel ekstrakt ise cilt yapısını düzgünleştirip, cildin sıkı bir görünüme kavuşmasına destek verir.

product product
Yatıştırıcı & Ferahlatıcı

COOL & ICE

Yatıştırıcı & Ferahlatıcı

Cilde ferahlatıcı etki sağlar. Tüm ablatif işlemlerden sonra cildi sakinleştirmek için kullanıma uygundur.

İçeriğindeki Peppermint leaf extract sayesinde ciltte ferahlatıcı etki sağlar. 

Tüm iğneli ve hassasiyet yaratan cilt bakım işlemlerinden sonra, cildi sakinleştirmeye ve ferahlatmaya destek vermek için uygundur.

product product
Anti-Akne

ACGENIC

Anti-Akne

İçeriğindeki Mercanköşk ve A vitamini sayesinde yağlı ve akneli ciltlerde maksimum etki sağlayarak, cildi arındırmaya destek verir. 

Akne bakımlarında düzenli kullanıldığında, akne oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Uygulama sonrası güneş kremi kullanılmalıdır.

product product
Doğanın Cilde Armağanı Nar

POMEGRANATE

Doğanın Cilde Armağanı Nar

Cilt hücrelerinin beslenmesine yardımcı olan Nar, cilt elastikiyetini artırır. Ayrıca cildi enfeksiyonlara karşı korumaya yardımcı olur.

Maske içeriğinde bulunan Pomegranate ekstrakt, ciltte antioksidan etki yaratır. Ayrıca B5 ve C vitaminleri bakımından oldukça zengindir. Bu sayede cildi tahrip eden serbest radikalleri nötralize ederek cildi korumaya yardımcı olur. 

Pomegranate ekstraktı yeni cilt hücresi üretimini destekleyen ellagic asit, punicic asit ve omega 5 yağ asitleri içermektedir. Tüm bu bileşenler yaşlanmanın etkilerini yavaşlatmaya ve cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korumaya destek verir.

product product
Üzüm Mucizesi

GRAPES

Üzüm Mucizesi

Üzüm serbest radikallere (özellikle zararlı güneş ışınlarına) karşı güçlü bir koruma sağlar. Ciltte leke oluşumunu engellerken, cildi yaşlanmaya karşı güçlendirir.

Üzüm maskesi, cildi besler, nemlendirir, cildin esnekliğini korumaya ve cildin pürüzsüz hale gelmesine yardımcı olur. Ayrıca üzümün antioksidan etkisi, ciltteki serbest radikallerin etkileri ile mücadele ederek erken kırışıklıkların ve ince çizgilerin oluşumunu önlemeye destek verir.

product product
Anti-Leke

ARBUTIN

Anti-Leke

İçerisindeki Arbutin ekstratı sayesinde oluşmuş lekelerin azalmasına yardımcı olur, cilde nem ve parlaklık kazandırır. 

Arbutin, ciltteki fazla melanini renksiz maddeyle değiştirir ve yine bazı enzimlerle birleşip fazla tyrosin oksidasyonunu engellemeye yardımcı olur. 

Yani güneş sebebi ile ciltte oluşan lekelerin, epidermiste cilde rengini veren melanin miktarının artmasına bağlı oluşan cilt lekelerinin, yıpranma etkilerinin(akne izi v.b.) görünümünün azalmasına yardımcı olur.

product product
Pirinç Mucizesi

RICE

Pirinç Mucizesi

İçerisindeki pirinç kepeğinin beyazlatıcı etkisi sebebiyle cilt lekelerinde giderilmesine yardımcı olur. Antibakteriyel ve gözenek sıkılaştırıcı etkisi sebebiyle yağlı ciltlerde kullanılabilir.

Maske içeriğindeki pirinç kepeği, cildin rengini açmaya, lekeleri ve kırışıklıkları gidermeye yardımcı olur. Antioksidan bakımından zengin olan pirinç kepeği, serbest radikallerle tepkimeye girip bunların hücrelere zarar vermesini engeller ve yaşlılık etkilerini minimuma indirmeye yardımcı olur. Pirinç kepeği, insan derisinde bulunan seramide benzer kimyasal bir yapıdadır. Bu özelliğiyle cilt hücrelerinin yeniden yapılanmasına yardım eder. Doğal bir nemlendiricidir. Cildi nemli tutarak, kırışıklıkları önlemeye destek verir. Pürüzsüz bir cilde sahip olmalarıyla meşhur olan Uzakdoğu kadınlarının sırrı genetiklerinin yanı sıra pirinç kepeğidir.

product product
Antiaging & Antioksidan

COENZYME Q10

Antiaging & Antioksidan

Coenzyme Q10 maddesinin yoğun antioksidan etkisi sayesinde  tüm stresli ciltlerde kullanılabilir. Coenzyme Q10 maddesinin kolajen ve elastin lifleri aktifleştirme etkisi sayesinde tüm antiaging uygulamalarda kullanılabilir.

Coenzyme Q10 deri hücrelerindeki enerji üretimini arttırır. Enerjisi artan hücre yapısı UV ışınlarına, serbest radikallere ve cilt yaşlanmasına karşı daha iyi savunma sağlar. (Güneşlenmeyi seven ve solaryumu yoğun kullanan olgun cilt tipine sahip misafirlerinize uygundur.)

 

product product
Sıkılaştırıcı & Canlandırıcı

COLLAGEN

Sıkılaştırıcı & Canlandırıcı

Cilt yaşı arttıkça azalan kolajen ve elastikiyetin geri kazanılmasına yardımcı olur.

Vücut tarafından en kolay kullanılabilir ve emilimi en yüksek olan kolajen formu hidrolize kolajendir. Hidrolize kolajen peptidleri, kolajen moleküllerinden çok daha küçüktür. 

Son derece hızlı şekilde emilimleri gerçekleşir. Maske; içeriğindeki Hidrolize Kolajen sayesinde, cilt yaşı arttıkça azalan kolajen ve elastikiyetin geri kazanılmasına yardımcı olur.

product product
Antiaging

RED GINSENG

Antiaging

Serbest radikallerin cilt üzerindeki zararlarının giderilmesine yardımcı olur. Kolajen üretimini arttıracak bileşenleri içeridiğinden cildin  sıkılaşmasına yardımcı olur. Oksijenlenmeyi arttırır. Göz dahil uygulandığında göz altında oluşan koyu  halkaların giderilmesine yardımcı olur.

Ginseng son dönemde tercih edilen en etkili anti-aging ürünüdür. Cilt metabolizmasını uyaran ve aktive edebilen çok miktarda phytonutrient içerir. 

Cilt düzenli olarak güneş ışığına ve çevre kirliliğine maruz kaldığında biriken serbest radikallerin deri üzerindeki zararlarını yok etmeye yardımcı olur. Ayrıca dermisde, kolajen üretimini artıracak bileşenleri ile cildin daha sağlıklı olmasına yardımcı olur. 

Ginseng gözlerde oluşan şişliklerin azalmasına da yardımcı olur. Gözaltında oluşan koyu renk halkaların düzelmesine destek olur. Bu nedenle maske göz dahil uygulanabilir.

 

product product
Antioksidan & Detoks

GREEN TEA

Antioksidan & Detoks

Yeşil çay cilde bakım yaparak sağlıklı bir görünüme kavuşmasına katkı sağlar. Ciltteki toksinleri uzaklaştırır ve elastikiyeti arttırır.

Maske içeriğinde bulunan Camelia Sinensis Leaf ektrakt, polifenoller bakımından zengindir. Bu madde, vücuttaki serbest radikallerin oluşumunu azaltabilir, hücreleri ve molekülleri hasardan korumaya destek verir. Bu da kırışıklıkları azaltmada, güneşin zararlı UV ışınlarına karşı cildi korumada fayda sağlar.  

Ayrıca Green Tea içeriğindeki Retinol, Retinoidler, Peptitler, C vitamini içeriğiyle cilt lekelerine karşı savaşarak, cildin renk dengesini sağlamaya yardımcı olur.

 

 

product product
Işıl ışıl bir görünüm

SILVER

Işıl ışıl bir görünüm

Cilt tonunu düzenleyerek cildin parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Yoğun nem veren gümüş maske,  cildin aydınlanmasını, parlamasını sağlar ve ince kırışıklıkların oluşumunu engellemeye yardımcı olur. C vitamini içermesi sebebi ile daha pürüzsüz ve dingin bir ifade yaratır. 

Gözenekleri küçültme özelliği vardır. Cildin üst tabakasının daha sağlıklı kalmasını sağlar ve renk tonunun eşitlenmesini destekler. 

product product
Altın Mucizesi

GOLD

Altın Mucizesi

Altın tozu cildi besler ve nemini geri kazandırır. Aynı zamanda cildi gençleştirir ve Anti-Aging etki sağlar.

Altın, cilde yoğun anti aging etki sağlar. Altın maske, içeriğinde bulunan bileşenler sayesinde cildi nemlendirerek, cilt yapısını korumaya destek olur. Nemlenen cilt daha gergin, canlı ve parlak bir görüntüye sahip olur. 

Cildin sıkılaşmasına, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azalmasına yardımcı olur.

product product
Nem & Elastikiyet

JASMIN

Nem & Elastikiyet

Hassas ciltlerin kullanımı için uygundur. Cildin nemini, beslenmesini ve esnekliğini arttırarak pürüzsüz olmasına destek olur.

Yasemin maskesi özellikle de kuru, hassas ciltlerin kullanımı için uygundur. 

Ayrıca; cildi nemlendirip yumuşatmaya  ve gözenekleri açıp cildin hava almasına destek verir. Nemlenen cildin parlaklığı artar ve daha pürüzsüz bir görünüme kavuşur.

product product
Sakinleştirme & Nemlendirme

LAVENDER

Sakinleştirme & Nemlendirme

Hassas cilde nemini geri kazandırır ve Sakinleştirir. Yorulmuş cildin canlanmasına, cilt sağlığının korunmasına yardımcı olur. Cildin Hidro-lipid dengesini sağlar.

Lavanta maskesi, cilt yaşlanmasına neden olan gerilme, kızarıklık ve iltihapları önlemeye destek verir. Tüm hassas ve nemsiz ciltlerde sakinleştirici etkisi sayesinde kullanılabilir. Hassas ve nemsiz ciltlerde nemlendirme yaparak cildi korur ve kırışıkları engellemeye yardımcı olur.

product product
Sıkılaştırıcı & Antiseptik

TEATREE

Sıkılaştırıcı & Antiseptik

Yağlı ciltte oluşan parlaklığın giderilmesini ve antiseptik özelliği sayesinde, gözeneklerin temiz kalmasını ve nefes almasını sağlar.

Çay ağacı,  yüksek oranda temizleyici ve iyileştirici özelliğe sahiptir. Bu da yağlı ve akneli ciltte fayda sağlar. Yağlı ciltte oluşan parlamanın giderilmesine, cildin nefes almasına destek verir. 

Cildin doğal ve temiz bir parlaklığa kavuşmasına ve yumuşak olmasına yardımcı olur.

product product
Papatya Maskesi

CHAMOMILE

Papatya Maskesi

Doğal bir şifa kaynağı olan papatya özellikle cilt rahatsızlıklarına ve cilde ihtiyacı olan besinleri sağlamada faydalı olmaktadır.

Papatya maskesi, ciltteki ton farklılıklarını gidermek, renk dengesini sağlamak için destek verir ayrıca temizleme özelliği ile sivilce, yara ve morlukların daha hızlı iyileşmesine yardımcı olur. Cildi ölü hücrelerden temizlemeye, cildi beslemeye ve canlandırmaya destek olur. Gözaltı morlukları sorunu için göz dahil uygulanabilir.

product product
Kömürün Mucizevi Etkisi

CHARCOAL

Kömürün Mucizevi Etkisi

Maskenin içindeki kömür tozu, ciltteki mevcut kiri temizleyerek ve tıkalı gözenekleri açarak, cildin hidro-lipid dengesini geri kazanmasına yardımcı olur.

Yüzlerce yıl toprağın altında kalan polifenollerle elde edilen kömür, tıkanan gözenekleri açarak siyah noktaların temizlenmesini sağlamaya, ciltteki ölü derileri temizleyerek, toksinleri uzaklaştırmaya yardımcı olur. Düzenli olarak kullanıldığında, sivilce lekelerinin giderilmesine destek verir. Cildi fazla yağdan arındırıp, parlama probleminin azalmasına, cildin yenilenmesine, canlı ve parlak görünmesini destek verir.

product product
Canladırıcı & Yenileyici

VİTAMİN C

Canladırıcı & Yenileyici

Ciltte stres ve sigara kullanımından oluşan mat ve donuk görünümü; içerisindeki askorbik asit ve yoğun C vitamini sayesinde yok ederek, cildin nemini ve parlaklığını geri kazanmasına yardımcı olur.

Maske içeriğinde bulunan Ascorbic Acid, cilde gereken C vitamini desteğini sağlamaya yardımcı olur. C vitamini,  cildin renk tonunu düzenleyen (Melanin sentezinden sorumlu tirozinaz enzimini etkinliğini ortadan kaldırırak) ,kolajen sentezi yapan,  güçlü bir antioksidandır. (Uygulama öncesi, maske altına vitamin C serum kullanılması tavsiye edilir) Gündüz kullanımında, bakım kesinlikle güneş koruyucu ile sonlandırılmalıdır.

product product
Oksijen Mucizesi

O2 & VİTAMİN C

Oksijen Mucizesi

Cildi içerisindeki etkin maddeler ile besleyerek, çeşitli sebeplerden oluşan mat ve lekeli görünümün azalmasına yardımcı olur.

Vitamin E acetate ciltte anti-oksidan etki sağlar. Strawberry eksrakt cildin nemlenmesine ve beslenmesine destek verir. 

Maske içeriğindeki bu maddeler, cildi oksijenlendirerek, sağlıklı ve parlak görünmesine yardımcı olur.

product product
Hücre Yenileci & Yatıştırıcı

ALOE VERA

Hücre Yenileci & Yatıştırıcı

Hassas ve kuru ciltlerde sakinleştirici ve yoğun nem için kullanılır. Ciltteki iritasyon ve kızarıklığı gidermeye yardımcı olur.

Aloe Vera maskesi, kuru ciltlerde yoğun nemlendirme sağlar. Hassas ciltlerin sakinleşmesine yardımcı olur.