Lynaderm online alışverişe hoş geldiniz...

  0 TL.
product product

Dermapen, dermaroller ve altın iğne gibi tüm ablatif işlemlerde kullanım için uygundur. Fibroblast hücreleri besleyerek, sağlıklı kolajen ve elastin üretimini destekler. Yoğun nemlendirme ve Anti-Aging etkisi ile cildin genç görünmesini sağlar. Ciltte temiz ve parlak bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Hasarlı hücrelerin (leke, yanık, yara izleri) görünümünün azalmasını sağlar.

product product
Yoğun Nem

Dermapen, dermaroller ve altın iğne gibi tüm ablatif işlemlerde kullanım için uygundur.  Cildin nemini geri kazanmasını sağlar. Elastikiyeti arttırarak, kaz ayaklarında oluşan çizgilerin azalmasını destekler. Cilde anti-aging etki sağlar. Cildin ışıltısını geri kazandırır.

product product
Vitamin Kokteyli

Dermapen, dermaroller ve altın iğne gibi tüm ablatif işlemlerde kullanım için uygundur. A, B, C ve D vitaminleri içeren yoğun bir vitamin kokteylidir. Melanin kontrolü sağlayarak cilt pigmentasyonunu düzenler. Cildin nemini geri kazandırır. Fibroplast hücreleri besleyerek, kolajen ve elastin üretimini destekler.

product product
Anti-Aging

Dermapen, dermaroller ve altın iğne gibi tüm ablatif işlemlerde kullanım için uygundur. Anti-Aging etki sağlar. Cildin elastikiyetini artırarak bağışıklığının güçlenmesine yardımcı olur. Cilde ışıltılı bir görünüm verir.

product product
Göz Çevresi ve Boyun Bölgesi

Dermapen, dermaroller ve altın iğne gibi tüm ablatif işlemlerde kullanım için uygundur. Göz çevresi morluklarının giderilmesine yardımcı olur. Boyun çevresindeki sarkmaların toparlanmasına yardımcı olur. Cildin ışıltısını geri kazandırır.

product product
Lekeli Ciltler

Dermapen, dermaroller ve altın iğne gibi tüm ablatif işlemlerde kullanım için uygundur. İçeriğindeki bitkisel arbutin ve E vitamini etkisiyle, lekeli ciltlerde etkili sonuçlar alınabilir. Cildin tonunu dengelemeye, yaşlılık, güneş, akne, hiperpigmentasyon ve melazma sebebiyle oluşmuş lekeleri gidermeye yardımcı olur.